Afrikāņu Dejas Rīgas centrā 

Mēs mācām dejot:

AFRIKĀŅU DEJAS, kas ir mūsu ausīm mazāk zināmās - Kizomba, Semba, Kuduro, Afro-house, Afro Fusion, Afro tribal, Funana.. un tā viscaur Āfrikai un pie mums.

"Kad pirmo reizi dejoju Afro Tribal, man šķita, ka esmu Āfrikas vidienē un ārdos dzeltenās smiltiņās, tās metot pa gaisu, ritmiski sitot plikās pēdas pret zemi. Pēc brīža, kad beidzās dziesma, atgriezos realitātē - deju nodarbībā Varšavas Kizombas festivālā. Šīs vietu un laiku ceļojošās sajūtas ir manī ik reizi, kad dejoju šīs dejas", atminās Linda. 

KĀ IZSKATĀS? 

Katra deja ir ar savu "garšu", tās dejo piemērotā mūzikā un līdz ar to atšķiras to raisītās izjūtas.  

Piemēram, fitnesa cienīgā, modernā Afrikāņu deja Afro-house ir ar asu mūziku...


KĀPĒC?

Savu brīvo laiku mēs katrs pavadām kā vēlamies. Mūsu dzīvesstils ietver dejas katru dienu, Jums jāizbrīvē vienu vakaru šīs burvības apgūšanai. Deju fitness attīsta visas muskuļu grupas, tas ir kā kardio treniņš. Mūsu sirds darbojas sabalnsētā ritmā, iemācamies pareizi elpot, stiept muskuļus, atbrīvot ķermeni un prātu, sajust esošo mirkli. Deju treniņi sadedzina daudz kalorijas, jo mēs to vien darām kā kustamies!

Papildus sīkumiņi - deja palīdz uzlabot līdzsvaru, koordināciju, stāju un ritma izjūtu, palielināt ķermeņa plastiskumu, lokanību, pilnveidot deju kustību tehniku, nostiprināt kāju, gurnu un vēdera muskulatūru. 

Dejas | Prieks | Improvizācija | Kultūra | Dzīve


PIETEIKŠANĀS: 

Zvani - 29948506 (Linda)

Raksti - Facebook;  afrolatinodejas@gmail.com


Ņem līdzi ērtus apavus, pārvelkamo sporta apģērbu un dzeramo ūdeni!

JAUTĀJUMI UN ATBILDES: šeit vai privātā vēstulē Facebook